Jak kupić drukarkę online - 5 ważnych rzeczy do rozważeniaŚwiat zakupów online to fantastyczne miejsce, zwłaszcza jeśli jesteś na rynku nowych technologii. Jest to również wyzwanie, zwłaszcza że istnieje tak wiele opcji i punktów cenowych. Dzięki fulfillment zakup jest szybki i daje gwarancje dostarczenia produktu w wyznaczone miejsce przez klienta. Przy zakupie drukarki online, istnieje kilka kluczowych rzeczy do zapamiętania, które pomogą Ci znaleźć idealną drukarkę dla swoich potrzeb. Istnieje wiele wspaniałych drukarek na rynku dzisiaj i więcej wychodzi każdego dnia. Wyzwanie przy zakupie drukarki online jest znalezienie takiego, który sprawdza wszystkie pola dla Ciebie osobiście. Istnieją pewne względy, które mogą nie być oczywiste na pierwszy rzut oka podczas przeglądania Amazon lub innej witryny e-commerce. Oto pięć ważnych rzeczy do rozważenia przy zakupie drukarki online:

Jakość druku

Możesz dostać drukarkę na prawie każdy budżet, a to oznacza, że jakość jest bardzo różna. Upewnij się, że czytasz recenzje konkretnych drukarek, które rozważasz i zwróć szczególną uwagę na jakość druku. Jakość druku jest bardzo subiektywna, nawet dla różnych recenzentów. Jednakże, jeśli badasz drukarki konkretnie, inni, którzy używali tej drukarki będą mogli dać Ci swoją opinię na temat jakości druku. Niektóre drukarki oferują wyższą jakość wydruków niż inne.

Drukarki fotograficzne, które używają specjalnego papieru i tonera, zapewnią Ci najlepiej wyglądające zdjęcia, podczas gdy inne będą wyglądać tylko przyzwoicie. Niektóre drukarki są przeznaczone do użytku ze specjalnym papierem, podczas gdy inne są bardziej uniwersalne i mogą obsługiwać zwykły papier. Jeśli potrzebujesz drukarki do użytku profesjonalnego, będziesz chciał znaleźć drukarkę, która ma najwyższą możliwą jakość druku. W przeciwnym razie możesz być rozczarowany swoimi wynikami.

Prędkość

Prędkość drukarki różni się znacznie w zależności od modelu. Niektóre drukarki są super szybkie, podczas gdy inne są boleśnie wolne. Wolne drukarki mogą być denerwujące, gdy się spieszymy i musimy coś od razu wydrukować. Jeśli często drukujesz, powinieneś rozważyć zakup drukarki z szybką prędkością. Docenisz szybkość, gdy czekasz na długie zadanie drukowania i musisz rozpocząć kolejne zadanie.

Prędkość jest zwykle wymieniona z każdą drukarką, ale może być myląca, ponieważ jest mierzona przy pełnej rolce papieru w drukarce. Dla większości użytkowników nigdy nie będzie to miało miejsca. Będziesz chciał znaleźć wymienioną prędkość drukarki, a następnie zobaczyć, jaka jest ta liczba dla drukowania pojedynczej strony. Jeśli drukujesz w czerni i bieli, prędkość nie powinna być dla Ciebie tak dużym problemem. Drukowanie w kolorze może trwać znacznie dłużej, więc trzeba będzie znaleźć drukarkę, która działa najlepiej dla Ciebie.

Możliwości sieciowe

Niektóre drukarki mają wbudowane funkcje sieciowe, ale nie wszystkie. Jeśli potrzebujesz, aby drukarka była dostępna dla wielu komputerów, powinieneś poszukać drukarki, która nie wymaga zewnętrznego przełącznika sieciowego. Pozwoli to zaoszczędzić na kosztach zakupu przełącznika sieciowego i sprawi, że konfiguracja drukarki będzie znacznie tańsza.

Zachowaj ostrożność podczas zakupów drukarki z wbudowaną funkcją sieciową, ponieważ mogą one być delikatne i mniej niezawodne niż tradycyjna drukarka z połączeniem przewodowym. Jeśli masz wiele komputerów, które muszą drukować na raz, będziesz chciał szukać drukarki z wbudowaną siecią. W przeciwnym razie może się okazać, że będziesz długo czekać na wydruk z komputera. Drukarki z obsługą sieci są zazwyczaj droższe niż ich odpowiedniki bez obsługi sieci.

Cena

Najlepsza drukarka dla Ciebie może być poza Twoim zasięgiem cenowym. Powinieneś ustalić, ile jesteś gotów wydać na nową drukarkę. Istnieje wiele różnych punktów cenowych do wyboru, więc nie powinno być drukarki dla Ciebie bez względu na to, co budżet jest. Można znaleźć wspaniałe drukarki za około 100 dolarów, ale można również znaleźć niektóre, które kosztują w górę 1000 dolarów. Można znaleźć drukarkę dla każdego budżetu tam. Jednak drukarki budżetowe są zwykle wolniejsze, używają niższej jakości atramentu i mogą nie mieć takich samych funkcji jak ich droższe odpowiedniki. Można znaleźć kilka drukarek z niesamowitych funkcji i gwiezdnych recenzji, które kosztują mniej niż 100 dolarów. Należy zdecydować, ile jesteś w stanie wydać przed zakupem drukarki.

Gwarancja

Niektóre drukarki pochodzą ze standardową gwarancją, a inne nie. Zanim kupisz drukarkę, sprawdź, jaka jest gwarancja i jak możesz uzyskać serwis, jeśli coś pójdzie nie tak z drukarką. Długość gwarancji i warunki różnią się w zależności od producenta. Dłuższy okres gwarancji może być miły, ale nie ma to znaczenia, jeśli producent jest trudny do załatwienia. Dowiedz się, jaka jest gwarancja na każdą drukarkę, którą bierzesz pod uwagę. Powinieneś również znaleźć informacje o tym, jak firma obsługuje roszczenia gwarancyjne. Jeśli drukarka ma standardową roczną gwarancję, nie oznacza to, że otrzymasz drukarkę zastępczą w ciągu jednego roku. Prawdopodobnie będziesz musiał ją wysłać i czekać na naprawę lub wymianę. Może to być frustrujące, jeśli potrzebujesz swojej drukarki natychmiast.